Standart Dış Yıkama

Aracınızın dış yüzeyi özel formüllerle hazırlanmış köpüklerimizle kirlerden tamamen arındırılır. Kuru şekilde size teslim edilir.

Standart İç-Dış Yıkama

Aracınızın iç ve dış yüzeyi özel formüllü ürünlerimizle tamamen kirlerden arındırılır. Aracın iç bölümünün tamamı öncelikle elektrikli süpürge ile tozlardan tamamen temizlenir. Araç paspasları yerinden çıkartılır, paspas altları ve paspaslar temizlenir. Kapı döşemeleri, torpido bölümü APC ile nemlendirilmiş bir bez yardımı ile temizlenir. Aracınız kuru şekilde size teslim edilir.

Premium Yıkama Paketi

Aracınızın dış yüzeyi çift kovalı yıkama tekniği uygulanarak tamamen kirlerden arındırılıp ekstra cilalı şampuan ve de koruyucu ürünlerle temiz, kuru ve de korumalı şekilde size teslim edilir.

Cilalı Dış Yıkama

Aracınızın dış yüzeyi ekstra cilalı şampuan ve koruyucu ürünlerle kirlerden tamamen arındırılır. Kuru şekilde size teslim edilir.

Cilalı İç-Dış Yıkama

Aracınızın iç ve dış yüzeyi özel formüllü ürünlerimizle tamamen kirlerden arındırılır. Aracın iç bölümünü tozlardan temizlenir. Araç paspasları yerinden çıkartılır, paspas altları ve paspaslar temizlenir. Kapı döşemeleri, torpido bölümü APC ile nemlendirilmiş bir bez yardımı ile temizlenir. Aracınız kuru şekilde size teslim edilir.

Anti Bakteriyel Temizlik

Araç içerisinde ve klima sisteminde oluşmuş olan bakterilerin ve bakteri kaynaklı kötü kokuların giderilmesi için ozon cihazı ile uygulanan özel temizlik işlemidir. Bu uygulama tüm Beni Yıka yıkama paketleri ile birlikte uygulanabilmektedir.

Zift ve Katran Temizliği

Araç boyasının yüzeyine yapışmış zift, katran ve benzeri tarz kirlerin temizliği için özel olarak yapılmış ve araç yüzeyine kesinlikle zarar vermeyen kimyasallar yardımı ile kirler temizlenir.

Reçine Temizliği

Araç yüzeyine yerleşmiş olan ağaç reçinesi ve benzeri kirlerin temizliği için özel olarak formüle edilmiş olan ürünler kullanılır. Uzun süre beklemiş reçinelerin temizlenmesi için tüm boya yüzeyi kil yardımı ile temizlenir. İşlemlerin sonrasında isteğe bağlı olarak yıkama paketlerinden herhangi biri araca uygulanır ve teslim edilir.

Jant Temizliği

Özellikle özel alaşım jant yüzeylerinde ve standart jant yüzeylerinde birikmiş ve yüzeye işlemiş olan balata tozu, jant kiri ve yol kirlerinin jant yüzeyinden özel temizleyici ve demir tozu sökücü kimyasallar ile temizlenmesi işlemidir. Yüzeydeki kirlerin tamamen arındırılması için yüzeyde özel jant fırçaları ile kimyasal temizliğe ilave olarak mekanik temizlik işlemi de yapılmaktadır. Yapılan temizliğinin ardından isteğe göre jant koruma işlemi de ilave olarak uygulanabilir.

Susuz Motor Temizliği

Motor bölümü için geliştirilmiş olan solvent içerikli özel motor temizleme ürünü kullanarak yüzeydeki kirler temizlenir. Uygulama esnasında motor yüzeyi, uygun sertlikte fırçalarla temizlenerek bezle kurulanır.