Nano Boya Koruma

Kil uygulaması ile temizlenmiş olan boya yüzeyine uygulanan nano teknolojik yüzey kaplama ve korumadır. Boya yüzeyine su iticilik ve kalıcı parlaklık kazandırır. Kullanılan ürünler tercih edilen uygulama çeşidine göre yerli üretim veya Amerika ve Güney Kore’den ithal edilen ürünlerdir.

Seramik Kaplama​

Beni Yıka Seramik Kaplama uygulamasında, su iticilik için geliştirilmiş SIO2 tabanlı yüzey kaplama ürünü kullanılır. Minimum 3 aşamalı olarak uygulanan polisaj işlemi sonrasında aracınızın boya yüzeyinde derinlemesine parlaklık sağlanır. Ürün sektörün en iyi üretici ülkelerinden olan Almanya, Amerika ve Güney Kore’den ithal edilmekte ve tüm Beni Yıka şubelerinde uygulanmaktadır. İthal ürünlerin yanı sıra alternatif olarak sunduğumuz yerli üretim ürünlerde bulunmaktadır.

Seramik Koruma

Seramik koruma ürünleri, içerdiği kimyasal bileşenlere bağlı olarak 1 yıldan 10 yıla kadar koruma sağlama çeşitliliğine sahiptir. Bunun sebebi yüzeydeki vernik tabakası ile reaksiyona girerek çok sıkı bir şekilde tutunmasıdır. Seramik korumalar UV koruması içerdiğinden polisaj sonrasında elde edilen parlaklığı ürünün belirttiği koruma süresi boyunca muhafaza eder.

Jant Koruma

Jantlarınız için yüksek ısı dayanımına sahip yüzey koruma ve kaplama görevi gerçekleştiren yerli ve ithal ürünler kullanılmaktadır.

Koltuk ve Döşeme Koruma

Kumaş yapısındaki koltuklar temizlik işlemleriyle ilk günkü kadar temizlenir. Fakat korunmadıkları sürece kullanıma bağlı olarak temizlik öncesindeki kondisyonlarına hızla geri dönebilirler. Nano teknolojili yerli ve ithal koruma ürünleri, koltuklarınızın ve döşemelerinizin uzun süre temiz kalmasını sağlar ve aracınızın iç hijyeninin korunmasına katkıda bulunurlar.